Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Статистика

КАСИР КОНТРОЛЕР

        З появою самообслуговування з'явилась нова торговельна спеціальність — контролер-касир. Він виконує функції контролера-касира і продавця. В магазинах з традиційними методами обслуговування товари розміщені під склом, у вітринах і відгороджені від покупця прилавком. Купуючи товар, покупець просить продавця показати його, потім платить гроші в касу, віддає чек продавцю і отримує товар. У магазинах самообслуговування купівля товару відбувається інакше. Покупець сам вибирає товари, розміщені на полицях, у холодильних секціях, а у вузлі розрахунку оплачує їх вартість. Цим досягається економія часу покупця і збільшення пропускної спроможності магазинів.

     Швидкість і якість обслуговування покупців значною мірою залежить також від пам'яті контролера-касира. В тому випадку, коли на товарі не вказана його ціна, контролер-касир пригадує її. Точність запам'ятовування і швидкість відтворення є необхідними якостями для оперативного обслуговування. Тому,  навчаючись  у нашому ліцеї, майбутні контролери-касири розвивають свою  пам'ять  на  тренуваннях  обчислення  покупок  «в умі», вивчаючи касове  обладнання ,  проходячи  виробничу практику в «Сільпо́»  найбільшій  торговельній мережі продовольчо-промислових супермаркетів  в Україні.

    Робота з покупцями, які постійно змінюються і чергуються біля  каси , ставить особливі вимоги  до переключення уваги контролера-касира. Він  повинен бути дуже уважним , терпеливим, ввічливим  працівником; знати всю інформацію  по  правилах  торговельного обслуговування  покупців ,  спілкування з ними.

    Безумовно, він повинен володіти  багажем спеціальних знань, які  надаються  у нашому ліцеї . Високий розвиток усього комплексу вказаних якостей є необхідною умовою ефективної роботи контролера-касира.

 

...


...

...


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz