Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пошук

Статистика

Головна » 2013 » Червень » 1 » Обласний семінар
2:53 PM
Обласний семінар
  

/Більше фото доступно в фотогалереї/

30.05 2013 року у Львівському професійному ліцеї харчових технологій відбувся круглий стіл викладачів історії, суспільних дисциплін та права професійно-технічної освіти Львівської області на тему: «Впровадження прогресивних педагогічних технологій, оптимальних форм і методів організації навчально-виховного процесу».

Пленарне засідання відкрив з привітанням слухачів Бобко В.М., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області. Він, у своєму звертанні до педагогів, наголосив на необхідності підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників на базі навчально-практичних центрів професійно-технічної освіти.

Склярчук Н.С., директор ліцею, подякувала гостям за їх вибір зустрічі у Львівському професійному ліцею харчових технологій  для проведення Обласного круглого столу  викладачів історії, суспільних дисциплін та права, а також поділилась набутим досвідом у формуванні навичок сталого розвитку у майбутніх кваліфікованих робітників у стінах даного закладу. Вона наголосила на доцільності використовувати найновіші досягнення світової педагогіки, психології у роботі з сучасними учнями.

Пленарне засідання вела Руденко Л. А., завідувач відділу  практичної психології Львівського науково-практичного центру професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник. Руденко Л. А., розпочала роботу Круглого столу доповіддю на тему: «Психологічний контекст комунікативної культури фахівців сфери «людина-людина»».

У роботі Круглого столу брали участь наукові працівники відділу практичної психології Львівського науково-практичного центру професійно-технічної освіти НАПН України, а саме:

Дегтярьова Г.С., кандидат філософських наук, старший науковий співробітник, з доповіддю «Формування професійних якостей майбутніх фахівців у процесі педагогічної взаємодії».

Василина С.І., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, аспірант, з доповіддю: «Впровадження інноваційних технологій навчання у процесі вивчення суспільно-гуманітарних дисциплін».

Колісник-Гуменюк Ю.І., аспірант, з доповіддю «Використання мультимедійних засобів у процесі вивчення гуманітарних дисциплін».

Шиделко А.В., кандидат соціологічних наук, з доповіддю «Оптимізація та інтенсифікація процесу навчання у ПТНЗ».

Матійків І.М., кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, з темою «Роль емоційної компетентності педагога у навчально-виховному процесі».

Дубовик О.В., молодший науковий співробітник, з темою «Можливості використання американського досвіду професійної підготовки у вітчизняних закладах профтехосвіти».

Оверко Н.Я., аспірант, з доповіддю «Розвиток педагогічної майстерності педагогів професійної школи у системі підвищення кваліфікації».

         Активну участь в обговоренні даних тем брали викладачі закладів профтехосвіти, зокрема, Фаринюк Н.М., викладач історії та суспільних дисциплін ВПУ №20 м. Львова. Вона вказала на необхідності ширше використовувати самостійну роботу учнів на уроках суспільних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

Білик О.М., викладач історії Самбірського професійного політехнічного ліцею, наголосив, що дослідницький проект- ефективна педагогічна технологія, яка сприяє кращому засвоєнню набутих знань учнями.

Касімова Ю.В., викладач історії, суспільних дисциплін та права Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва, вказала на роль правових знань у формуванні майбутніх кваліфікованих робітників.

Юськів В.І., викладач історії Новояворівського професійного ліцею, акцентував увагу слухачів на ролі дискусії при вивченні нової теми з історії, яка сприяє кращому засвоєнню знань з даного предмета.

Даний захід сприяв зростанню педагогічної майстерності викладачів історії та правознавства та усвідомленню необхідності творчого ставлення до своєї діяльності як засобу реалізації своїх можливостей при досягненні поставлених педагогічних цілей.

Пленарне засідання Круглого столу завершилося відвідуванням викладачами Музею  хліба у ЛПЛХТ.

 

 
Переглядів: 295 | Додав: Боні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
...


...

...


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz